IT.Cogitech > Kariera

Kariera

Chcesz połączyć pasję do IT bądź marketingu z pracą zarobkową?

Dołącz do nas!

Nieustannie poszukujemy pracowników, którzy zasilą nasz zespół w biurze w Poznaniu.

Wskakując na pokład #Cogiteam zyskasz:

  • Chcemy specjalistów budować, a nie eksploatować do granic możliwości, dlatego pomożemy Ci połączyć obowiązki w IT.Cogitech ze szkołą, uczelnią lub kursami, które realizujesz. Szukasz praktyki? Świetnie! Wyślij nam swoje CV – wspólnie poszukamy dla Ciebie miejsca w naszej drużynie.
  • Dbamy o to, aby każdy dzień przepełniony był szacunkiem do drugiego człowieka. Dzięki temu możesz wchodzić w interakcję ze współpracownikami bez żadnego stresu. Masz pytanie? Śmiało, kolega z sąsiedniego biurka chętnie na nie odpowie. Chciałbyś spędzić przerwę w miłym towarzystwie? Czuj się zaproszony!
  • Współpracujemy z klientami z różnych branż, dzięki czemu nasz zespół nigdy się nie nudzi! Wiemy, że praca z agencjami mody, wytwórniami muzycznymi czy sklepami e-commerce wymaga skupienia, dlatego każdemu członkowi drużyny zapewniamy profesjonalny sprzęt i ergonomiczne stanowisko pracy w biurze w Poznaniu.

Zaaplikuj na jedno z poniższych stanowisk lub wyślij nam swoje CV wraz z opisem umiejętności i zainteresowań – dołożymy wszelkich starań, aby dopasować Twój profil do otwartych stanowisk, dostępnych w bieżącym procesie rekrutacyjnym.

Sprzedawca techniczny

Jesteś osobą techniczną z ambicjami w zakresie sprzedaży? Aplikuj!

Młodszy administrator

Stanowisko Młodszego Administratora gotowego na intensywny rozwój, naukę i zabawę technologiami w gronie innych geeków.

Skip to content