IT.Cogitech > Outsourcing IT

Zapraszamy do współpracy

Zadzwoń do nas!

+48 577 016 221

Napisz do nas!

it@cogitech.pl

Adres:

Grunwaldzka 43/5, 60-784 Poznań

Outsourcing IT

Sukces wielu przedsiębiorstw jest w dużej mierze zależny od niezawodności infrastruktury IT. Jeżeli Twoja firma również należy do tej grupy, stajesz przed zadaniem zapewnienia ciągłości pracy systemów. Realizując ten cel, możesz skorzystać ze wsparcia własnego działu informatycznego, jednak w większości przypadków lepiej zdecydować się na outsourcing IT.

Outsourcing IT - kompleksowa obsługa informatyczna Twojej firmy

Outsourcing informatyczny  polega na powierzeniu opieki nad Twoją siecią i sprzętem komputerowym zewnętrznej firmie. Dzięki temu masz możliwość optymalizacji kosztów (nie musisz utrzymywać całego stanowiska pracy), a zarazem zyskujesz dostęp do wielu specjalistów o różnorodnym doświadczeniu.

Monitoring Twojej sieci oraz sprzętu komputerowego niesie też możliwość zwiększenia  wydajności procesów w firmie. Profesjonalny zespół IT.Cogitech służy radą w zakresie rozwiązań i dostosuje usługi do potrzeb Twojej firmy. W przypadku outsourcingu IT Ty zajmiesz się efektywną obsługą klientów, a my zadbamy o Twoją infrastrukturę.

Poznaj zakres usług informatycznych świadczonych przez IT.Cogitech

Świadczymy usługi związane z zapewnieniem ciągłego i sprawnego działania infrastruktury IT. Nasza oferta jest elastyczna - dopasowujemy ją indywidualnie do potrzeb konkretnego przedsiębiorstwa. Ze względu na doświadczenie w projektach z różnych branż, chętnie doradzimy Ci rozwiązanie dobrane z uwzględnieniem specyfiki działania Twojej firmy.

Decydując się na outsourcing informatyczny, możesz skorzystać z usług:

 • Utrzymania sieci oraz sprzętu komputerowego
  Zajmiemy się dostosowaniem rozwiązań informatycznych do wymogów Twojej branży.
 • Wyposażenia i przygotowania stanowiska pracy
  Zajmiemy się podłączeniem i konfiguracją sprzętu dla Twoich pracowników.
 • Kompleksowej organizacji pracy zdalnej
  Dzięki sieci VPN Twoi pracownicy zyskują elastyczność za sprawą możliwości pracy z dowolnego miejsca.
 • Regularnych audytów oprogramowania
  Cykliczne weryfikowanie legalności Twojego oprogramowania chroni przedsiębiorstwo przed karami i przerwami w działaniu systemów.
 • Usługi poczty elektronicznej oraz utrzymania strony WWW
  Posiadanie wszystkich narzędzi do prowadzenia biznesu w jednym miejscu pozwala na zapewnienie Twojej firmie kompleksowej opieki.
 • Wirtualizację zasobów w ramach naszych serwerowni
  Dla wydajnego funkcjonowania Twojego systemu ERP lub programów księgowych.

   

 • Przechowywania plików w chmurze HqStorage
  Pozwala to na dostęp do danych w każdym miejscu i z dowolnego urządzenia (np. telefonu).
 • Kopii bezpieczeństwa off-site hqBackup
  Zapewnia bezpieczeństwo plików oraz systemów na wypadek pożaru, zalania czy innych wypadków losowych.

Sukces wielu przedsiębiorstw jest w dużej mierze zależny od niezawodności infrastruktury IT. Jeżeli Twoja firma również należy do tej grupy, stajesz przed zadaniem zapewnienia ciągłości pracy systemów. Realizując ten cel, możesz skorzystać ze wsparcia własnego działu informatycznego, jednak w większości przypadków lepiej zdecydować się na outsourcing IT.

 • Rozumiemy wagę informacji
  zapewniamy bezpieczeństwo maili, plików oraz narzędzia do sprawnej wymiany tych informacji w organizacji
 • Nie wybieramy dróg na skróty
  mając świadomość, że sprawny sprzęt i oprogramowanie jest wymagane do właściwego działania Kancelarii
 • Nie mamy ograniczeń technologicznych obsługujemy sprzęt Apple, produkty Microsoft, pracujemy też na rozwiązaniach OpenSource. Narzędzia dobieramy według potrzeb, a nie naszych kompetencji.
 • Posiadamy sprawdzone w prawniczym boju narzędzia i rozwiązania pozwalające zapewnić realne wsparcie w pracy, bez zaznajamiania się ze skomplikowanymi programami i procesami.

Outsourcing IT od IT.Cogitech - co nas wyróżnia?

Wybierając outsourcing IT od naszej firmy informatycznej, możesz liczyć na wysokiej jakości obsługę wykwalifikowanego zespołu profesjonalistów. Tym, co nas cechuje, jest indywidualne podejście do każdego klienta. Doświadczenie zdobyte w wielu różnorodnych projektach pozwoliło nam poznać specyfikę funkcjonowania wielu branż, dzięki czemu możemy doradzić Ci najskuteczniejsze rozwiązania IT.

Indywidualny opiekun

Outsourcing informatyczny w naszej firmie charakteryzuje bezpośrednie wsparcie. W ramach współpracy otrzymasz dedykowanego Twojemu przedsiębiorstwu opiekuna. Możesz kontaktować się z nim za pomocą telefonu, e-maila lub przez specjalny system do zgłaszania problemów. Dzięki temu Twoi pracownicy mogą szybko zgłosić awarię, co skutkuje jej sprawnym usunięciem.

Obsługa różnych systemów operacyjnych

Nasza obsługa IT obejmuje takie systemy jak Microsoft, Unix, czy Apple, z którego korzysta wielu naszych klientów. Korzystanie ze sprzętu od Apple jest szczególnie doceniane w tych obszarach działalności biznesowej, gdzie bezpieczeństwo danych klientów stawia się na pierwszym miejscu. Świadczone usługi outsourcingu IT dla takich podmiotów, jak kancelarie prawnicze czy biura rachunkowe pozwoliły nam wypracować procedury i mechanizmy zapewniające najwyższe bezpieczeństwo i poufność danych.

Co zyskujesz dzięki korzystaniu z usług IT firmy zewnętrznej?

Korzystając ze wsparcia zewnętrznego działu IT, przede wszystkim zapewniasz swojemu biznesowi ciągłe działanie. Dzięki profesjonalnym usługom IT świadczonym przez zespół ekspertów możesz też poprawić pracę systemów informatycznych i zwiększyć ich wydajność. Już teraz skontaktuj się z nami i powierz opiekę nad swoją infrastrukturą IT naszym specjalistom.

Sprawdź, na czym polegają kompleksowe usługi informatyczne dla firm w Poznaniu.

Zapraszamy do współpracy

Zadzwoń do nas!

+48 577 579 300

Napisz do nas!

it@cogitech.pl

Adres:

Grunwaldzka 43/5, 60-784 Poznań

Darmowy audyt i wycena wsparcia IT

  Zapraszamy do współpracy

  Zadzwoń do nas!

  +48 577 016 221

  Napisz do nas!

  it@cogitech.pl

  Adres:

  Grunwaldzka 43/5, 60-784 Poznań

  Skip to content