IT.Cogitech > Usługi informatyczne Poznań

Kompleksowe usługi informatyczne dla firm w Poznaniu​

Zlecając obsługę informatyczną firmie zewnętrznej, możesz oczekiwać szczegółowej analizy Twoich potrzeb i konkurencyjności Twojego biznesu. Decydując się na takie rozwiązanie, będziesz na co dzień otrzymywać wsparcie różnych specjalistów IT. IT.Cogitech, jako doświadczona firma IT, ma na co dzień dostęp do zaawansowanych narzędzi biznesowych. Oferujemy usługi IT (Poznań i okolice) w abonamencie dostosowanym do indywidualnych potrzeb Twojej firmy. Dzięki naszemu wsparciu Ty skupisz się na dostarczaniu najwyższej jakości usług swoim klientom, a my zatroszczymy się o Twoje urządzenia i systemy.

Nasze usługi

Outsourcing IT

Dzięki outsourcingowi IT zapomnisz o kłopotach ze sprzętem i znów skupisz się na potrzebach Twoich klientów!

Infrastruktura

Przekaż zarządzanie infrastrukturą informatyczną specjalistom i ciesz się stabilnym systemem każdego dnia!

Audyt IT

Audyt informatyczny pozwoli Ci zweryfikować kondycję i bezpieczeństwo sprzętu, oprogramowania i infrastruktury.

Hosting dedykowany

Wybierz profesjonalny hosting usług WWW, mailowy, serwerów VPS i systemów (web, crm, erp, systemy magazynowo-księgowe).

Wdrożenia

Wdrożenie systemu informatycznego przebiegnie sprawnie, gdy powierzysz to zadanie zaufanemu partnerowi IT!

Narzędzia pracy zdalnej

Przechowuj swoje dane, kalendarze i inne informacje bezpiecznie z wygodnym dostępem z dowolnego miejsca

Spersonalizowany pakiet usług IT Poznań

IT.Cogitech to firma IT, której zespół oferuje rozmaite usługi związane z utrzymaniem i rozwijaniem infrastruktury IT. W zakres usług informatycznych oferowanych przez naszych specjalistów wchodzi:

 • utrzymanie sprzętu komputerowego (serwerów, komputerów) oraz sieci (WiFi oraz kablowej) w doskonałym stanie zgodnie z wymogami obsługiwanego przedsiębiorstwa,
 • dostarczanie sprzętu komputerowego i przygotowanie stanowiska pracy dla nowego pracownika,
 • dbanie o bezpieczeństwo danych i systemów poprzez regularne przeprowadzanie audytów legalności oprogramowania, zapewnienie backupów oraz sugerowania dobrych praktyk w zakresie cyberbezpieczeństwa,
 • przystosowanie firmy do całkowicie zdalnej pracy,
 • wdrożenie rozwiązań opartych na chmurze,
 • utrzymywanie systemów klientów na naszych serwerach,
 • wdrażanie oprogramowania i integracja narzędzi biznesowych,
 • zarządzanie hostingiem stron internetowych i poczty e-mail.

To tylko niektóre przykłady usług informatycznych oferowanych naszym klientom. Potrzebujesz czegoś więcej? Nie wahaj się o to zapytać. Naszym celem jest zagwarantowanie wysokiego standardu pracy firmy, którą obsługujemy. 

Usługi IT Poznań są skierowane do firm w tej okolicy - jeżeli Twoja organizacja działa w innej lokalizacji, skontaktuj się z nami, żeby dowiedzieć się więcej o możliwościach outsourcingu IT w innych miastach w Polsce.

Indywidualny opiekun klienta

Brak dostępu do wsparcia firmy informatycznej już nigdy nie będzie dla Ciebie problemem, jeżeli zdecydujesz się na usługi IT.Cogitech. Do Twojej firmy przypiszemy na stałe konkretnego opiekuna. Będzie on dostępny pod telefonem i mailem. Otrzymasz od nas także dane do logowania w specjalnym systemie do zgłaszania problemów. Dzięki temu Twoi pracownicy będą mogli bezzwłocznie zgłosić problem, który rozwiążą nasi eksperci. Narzędzie to możesz wykorzystać do zgłaszania od najprostszych spraw (typu niedziałająca poczta e-mail) do poważnych awarii sprzętowych.

W jakich branżach działamy?

Nasze usługi IT Poznań oferujemy firmom z różnych branż. Wybór firmy informatycznej to ważna sprawa - warto postawić na taką, która ma doświadczenie w danej dziedzinie. To pozwala jej dobrze doradzać i dostosowywać obsługę do potrzeb klienta. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze informatycznej:

 • kancelarii prawnych
 • biur księgowych,
 • firm handlowych,
 • firm produkcyjnych.

Specjalizujemy się w wielu systemach. Nasze usługi IT oferujemy przedsiębiorstwom wykorzystującym sprzęty z systemami Apple, Microsoft, Unix. 

Kierujemy usługi informatyczne do przedsiębiorstw, których pracownicy nie posiadają wiedzy z zakresu IT. Nasz zespół ma znaczne doświadczenie w doradztwie i wspieraniu wewnętrznych procesów przedsiębiorstw. Sprawdź nasze wdrożenia i zapytaj nas o naszą ofertę. 

Obszary specjalizacji

Obsługa IT kancelarii adwokackich

Dostarczamy i obsługujemy narzędzia zapewniające płynną i bezpieczną komunikację, obieg dokumentów i spraw Kancelarii. 

Obsługa IT kancelarii notarialnych

Ciągłość usług i bezpieczeństwo wrażliwych danych są priorytetem, który zapewniamy z zachowaniem najwyższych standardów.

Dlaczego warto skorzystać z kompleksowej obsługi informatycznej?

Nie posiadasz własnego działu IT, ale potrzebujesz nowoczesnych narzędzi biznesowych, które muszą być zarządzane przez eksperta? Nie musisz zatrudniać administratorów in-house. Specjaliści IT.Cogitech są do Twojej dyspozycji. Zastanawiasz się, czy outsourcing IT jest dla odpowiednim rozwiązaniem dla Ciebie?

Korzystając z zewnętrznych usług informatycznych:

 • Utrzymasz koszty prowadzenia biznesu na niskim poziomie - utrzymanie zespołu administratorów w firmie to duży wydatek. Dodatkowo musisz także wyposażyć ich w odpowiednie narzędzia, które też sporo kosztują. Decydując się na wsparcie od firmy IT, unikniesz takich inwestycji. 
 • Zyskasz większą elastyczność biznesową - firmy w miarę rozwoju zaczynają mieć coraz większe potrzeby w zakresie rozwiązań informatycznych. IT.Cogitech zatrudnia różnych specjalistów, więc zawsze będziemy gotowi zaproponować nowe usługi, o które można wzbogacić Twój abonament.
 • Zwiększysz wydajność w firmie - poszczególne rozwiązania IT mogą znacznie poprawić efektywność Twoich wewnętrznych procesów. My zadbamy o bezpieczeństwo, sprawny przepływ danych i płynność procesów, a Ty skupisz się na najważniejszych aspektach Twojego biznesu.

Darmowy audyt i wycena wsparcia IT

  Zapraszamy do współpracy

  Zadzwoń do nas!

  +48 577 016 221

  Napisz do nas!

  it@cogitech.pl

  Adres:

  Grunwaldzka 43/5, 60-784 Poznań

  Skip to content