IT.Cogitech > Obsługa IT Radców Prawnych

Zapraszamy do współpracy

Zadzwoń do nas!

+48 577 016 221

Napisz do nas!

it@cogitech.pl

Adres:

Grunwaldzka 43/5, 60-784 Poznań

Kompleksowa obsługa IT Radców Prawnych

Wieloletnie doświadczenie

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w obsłudze podmiotów prawnych, jesteśmy świadomym i merytorycznym partnerem biznesowym dla Radców Prawnych.

 • Rozumiemy wagę informacji i zapewniamy bezpieczeństwo maili, plików oraz narzędzia do sprawnej wymiany tych informacji w organizacji. Dbamy o poufność i integralność danych.
 • Nie wybieramy dróg na skróty, ponieważ rozumiemy, że sprawne sprzęt i oprogramowanie są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania Radców Prawnych. 
 • Nie mamy ograniczeń technologicznych obsługujemy sprzęt Apple, produkty Microsoft, pracujemy też na rozwiązaniach OpenSource. Narzędzia dobieramy według potrzeb, a nie naszych kompetencji.
 • Posiadamy sprawdzone  narzędzia i rozwiązania które są dostosowane do pracy Radców Prawnych pozwalające zapewnić wsparcie, bez zaznajamiania się ze skomplikowanymi programami.

Zakres obsługi informatycznej Radców Prawnych

Świadczymy kompleksową obsługę IT dedykowaną dla Radców Prawnych. 

Abonamentowa obsługa zapewnia zdalny monitoring sprzętu i oprogramowania, ciągłość działania i dostępność specjalistów w sytuacji, kiedy zaistnieje taka konieczność.

W ramach działań wykonujemy między innymi:

 • System zarządzania dokumentami
 • Automatyzacja procesów
 • Aplikacje mobilne
 • Elektroniczna obsługa klienta
 • Systemy do zarządzania czasem i rozliczania pracy

Informatycy dedykowani dla Radców Prawnych

Jesteśmy świadomi, że w dzisiejszych czasach komputer dla Radców Prawnych pełni znacznie większą rolę niż tylko prostą maszynę do pisania.

Tworzymy i utrzymujemy elastyczne, wygodne i bezpieczne środowisko pracy, które umożliwia obsługę wszystkich procesów wewnętrznych i zewnętrznych Radców Prawnych.

Merytoryczny partner techniczny

Dostarczamy wiedzę i wspieramy Radców Prawnych w aspektach technicznych związanych z obsługą prawnych przedsięwzięć technologicznych – takich jak umowy dotyczące wykonania oprogramowania, aspekty RODO, regulacje dotyczące internetu.

Dodatkowo zapewniamy dostęp do szerokiej gamy narzędzi wspierających pracę Radców Prawnych.

Wymiana plików

Narzędzia do wymiany plików pomiędzy pracownikami oraz bezpiecznego udostępniania ich do klientów. 

Zarządzanie sprawami

Narzędzia do zarządzania sprawami radców prawnych, zadaniami ich dotyczącymi. Łatwe rozliczanie pracy.

Komunikacja

Dostarczamy narzędzia zapewniające efektywną i bezpieczną komunikację w pracy lokalnej i zdalnej.

Dlaczego radca prawny potrzebuje profesjonalnej obsługi informatycznej?

Radcy prawni potrzebują profesjonalnej obsługi informatycznej z wielu powodów:

Zarządzanie dokumentacją

Radcy prawni pracują z ogromną ilością dokumentów prawnych, umów, aktów prawnych itp. Profesjonalna obsługa informatyczna dostarcza narzędzi do zarządzania dokumentami, takich jak systemy zarządzania dokumentami, elektroniczne archiwizowanie, indeksowanie, co ułatwia wyszukiwanie, przechowywanie i organizację dokumentów.

Dostęp do bazy wiedzy

Radcy prawni muszą mieć dostęp do bazy wiedzy prawnej, orzecznictwa, aktów prawnych itp. Profesjonalna obsługa informatyczna dostarcza narzędzi do przechowywania, wyszukiwania i udostępniania takiej wiedzy, co pomaga radcom prawnym w skutecznym badaniu przypadków i opracowywaniu argumentacji.

Zarządzanie sprawami i kalendarzem

Radcy prawni często mają wiele spraw do zarządzania, terminów do monitorowania itp. Profesjonalna obsługa informatyczna dostarcza narzędzi do zarządzania sprawami, takich jak systemy do śledzenia postępów, kalendarze, przypomnienia o terminach itp., co pomaga w efektywnym zarządzaniu czasem i zadaniami.

Komunikacja z klientami

Radcy prawni muszą utrzymywać regularny kontakt z klientami, wymieniać informacje, udzielać porad prawnych itp. Profesjonalna obsługa informatyczna dostarcza narzędzi do komunikacji, takich jak e-maile, komunikatory internetowe, wirtualne spotkania, które ułatwiają szybką i bezpieczną komunikację z klientami.

Bezpieczeństwo danych

Radcy prawni przechowują poufne informacje klientów, dane finansowe, dokumenty prawne itp. Profesjonalna obsługa informatyczna zapewnia odpowiednie zabezpieczenia danych, takie jak zabezpieczenia sieci, zabezpieczenia dostępu, backupy, aby chronić poufne informacje przed utratą lub nieautoryzowanym dostępem.

Wszystkie te czynniki wskazują na to, że profesjonalna obsługa informatyczna jest niezbędna dla radców prawnych, aby zapewnić bezpieczeństwo danych, zwiększyć efektywność operacyjną, ułatwić komunikację i współpracę oraz spełniać wymogi prawne.

Naszą skuteczność potwierdzają statystyki i liczne rekomendacje

24
+

Obsłużonych branż

15
+

Lat doświadczenia

100
+

Zadowolonych klientów

Agnieszka Wolińska

Współwłaścicielka IdeaPro

Z przyjemnością polecam firmę IT Cogitech jako niezawodnego partnera w dziedzinie usług informatycznych. Przez naszą wieloletnią współpracę, firma IT Cogitech wykazała się doskonałą jakością usług oraz profesjonalizmem w każdym aspekcie swojej działalności. Cogitech to firma, która wyróżnia się znakomitą wiedzą techniczną, kreatywnym podejściem do problemów oraz zdolnością do dostosowywania się do zmieniających się potrzeb i trendów branżowych. Ich zespół składa się z wyjątkowo kompetentnych i zaangażowanych profesjonalistów, którzy zawsze są gotowi służyć radą oraz skutecznymi rozwiązaniami. Wszystkie nasze "awarie" były zawsze natychmiastowo i z należytą starannością rozwiązywane, co przyczyniło się do zbudowania solidnego fundamentu zaufania.

Adrianna Janeczek

Prezes Zarządu Art Wardrobe sp. z o.o.

Jest nam niezmiernie miło polecić firmę IT.Cogitech, która była naszym nieocenionym partnerem w wdrażaniu systemów informatycznych w naszej firmie, w tym w szególności wszystkim tych przeznaczonych do sprzedaży i zarządzania magazynem w naszej sieci butików Confashion. Przez wiele lat współpracy firma wykazała się nie tylko doskonałą wiedzą i umiejętnościami technicznymi, ale także wyjątkowym profesjonalizmem i zaangażowaniem w realizację naszych potrzeb. IT.Cogitech doskonale zrozumiała nasze unikalne wymagania jako marki Confashion, która charakteryzuje się nowoczesnym konceptem modowym i kreatywnym podejściem do biznesu. Ich zrozumienie naszej wizji było kluczowe dla skutecznego wdrożenia systemów, które wspierały naszą sprzedaż i zarządzanie magazynem na wielu poziomach.

Alicja Wasielewska

Adwokat, Wasielewska Adwokaci

Jestem przekonana, że IT.Cogitech stanowi niezawodnego i solidnego partnera w dziedzinie obsługi informatycznej. Ich profesjonalizm, zaangażowanie i doskonałe rozwiązania technologiczne przyczyniły się do naszego sukcesu i umożliwiły nam świadczenie usług prawnych na najwyższym poziomie. Gorąco polecam IT.Cogitech jako niezastąpionego partnera w dziedzinie informatyki dla każdej organizacji prawniczej.

Małgorzata Narożna

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 70

Cenimy sobie trafność podejmowania decyzji w zakresie rozwiązań technicznych i pomysłowość w sposobie ich realizacji oraz sprawną obsługę sprzętu informatycznego. Wszystkie świadczone usługi wykonywane są na wysokim poziomie, z udzieloną na nie gwarancją. Firma zajmuje się obsługą urządzeń WiFi w budynku szkoły, serwisem stacjonarnych komputerów, częściową administracją środowiskiem domenowym szkoły oraz modernizacją strony internetowej szkoły.

Marcin Rudziakowicz

Prezes ART PM

Firma świadczy obsługę informatyczną naszych biur oraz projektów od 5 lat. Pracownicy firmy wykazują się wyjątkowym zaangażowaniem i profesjonalizmem w rozwiązywaniu stawianych przed nimi problemów. Polecamy firmę jako partnera IT.

Piotr Matecki

CEO AKADEMIA PIŁKARSKA REISSA

Firma wyróżnia się wysoką jakością usług, ponadprzeciętnym zaangażowaniem oraz kreatywnością w rozwiązywaniu postawionych przed nią wyzwań. Kompleksowość usług grupy pozwoliła nam zdecydować się na jednego partnera IT.

Roman Szymanowski

Adwokat

Niezwykle cenimy sobie profesjonalizm i zaufanie. Nasza współpraca z IT.Cogitech oparta jest o wysoką jakość usług, stabilność systemów oraz fachową wiedzę. Wartości te są niezwykle istotne dla naszej kancelarii adwokackiej. Zdecydowanie polecam IT.Cogitech jako wiarygodnego i zaufanego partnera w dziedzinie technologii informatycznych.

Ryszard Sowa

CEO STRASSMAYR

Firma Pana Jakuba z najwyższą rzetelnością i starannością wykonuje wszystkie zlecone prace. Zaplanowane projekty wykonywane są terminowo a dostępność pracowników firmy jest bardzo wysoka.

Sonia Sikorska

Eosa

Wysoki poziom świadczonych usług, pozwala na wystawienie pozytywnej rekomendacji całemu zespołowi cogitech. Bardzo dobra komunikacja, dbałość o szczegóły i wysokie kompetencje pracowników sprawiają, że jest to firma godna polecenia.

Krzysztof Witczak

CEO SADVA

Młody, dynamiczny zespół podejmujący z powodzeniem trudne zadania.

Anna Smólska

Właściciel A.N.I. Pracownia Projektowa

Firma świadczy stałą obsługę informatyczną naszej pracowni projektowej. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości i terminowości wykonawcy. Polecamy firmę jako rzetelnego partnera biznesowego

Darmowy audyt i wycena wsparcia IT

  Zapraszamy do współpracy

  Zadzwoń do nas!

  +48 577 016 221

  Napisz do nas!

  it@cogitech.pl

  Adres:

  Grunwaldzka 43/5, 60-784 Poznań

  Skip to content