IT.Cogitech > Firma IT Poznań

Firma IT Poznań — poznaj Zespół IT.Cogitech

Jesteśmy działającą od ponad dekady firmą informatyczną. Poznań i jego okolice są naszym głównym obszarem działania. Stworzyliśmy tu zgraną grupę ekspertów, którzy zapewniają naszym klientom bezpośrednie wsparcie. Daleko nam do korporacji, w której kontakt z przedsiębiorstwem realizuje infolinia. Jesteśmy do Twojej dyspozycji i potraktujemy Twoje problemy priorytetowo.

Konsultanci IT i opiekunowie klienta

Jesteśmy działającą od ponad dekady firmą informatyczną. Poznań i jego okolice są naszym głównym obszarem działania. Stworzyliśmy tu zgraną grupę ekspertów, którzy zapewniają naszym klientom bezpośrednie wsparcie. Daleko nam do korporacji, w której kontakt z przedsiębiorstwem realizuje infolinia. Jesteśmy do Twojej dyspozycji i potraktujemy Twoje problemy priorytetowo.

Indywidualny opiekun dla Twojej firmy

Szybki kontakt z dedykowanym opiekunem (telefoniczny, mailowy lub za pomocą specjalnego systemu) gwarantuje sprawne rozwiązanie trudności. Powierzając opiekę nad swoim biznesem zewnętrznej firmie IT, nie musisz martwić się czasem spędzonym na infolinii w oczekiwaniu na połączenie z niewykwalifikowanym konsultantem.

Profesjonalni doradcy do spraw rozwiązań IT

Personel firmy IT świadczy także usługi doradcze, dzięki czemu zastosowane w Twoim przedsiębiorstwie rozwiązania są dopasowane idealnie do potrzeb Twoich pracowników oraz klientów. 

Nie musisz posiadać specjalistycznej wiedzy na temat skomplikowanych usług firm IT. Dzięki doświadczeniu we wdrażaniu funkcjonalności dla zróżnicowanych klientów, wiemy, co jest cenne dla poszczególnych branży. Wskażemy Ci najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie sprzętu, oprogramowania, wdrażania pracy zdalnej czy zabezpieczeń.

Cezary Nowacki

Młodszy Administrator

Marta Wyborska

Spec. ds. Administracji

Jakub Cichocki

CEO / Starszy Administrator

Outsourcing usług informatycznych — przekonaj się, co potrafią nasi specjaliści

Szybki kontakt z dedykowanym opiekunem (telefoniczny, mailowy lub za pomocą specjalnego systemu) gwarantuje sprawne rozwiązanie trudności. Powierzając opiekę nad swoim biznesem zewnętrznej firmie IT, nie musisz martwić się czasem spędzonym na infolinii w oczekiwaniu na połączenie z niewykwalifikowanym konsultantem.

Oferujemy szeroko rozumiane wsparcie informatyczne dla Twojej firmy. Poznań i jego okolice są siedzibą wielu przedsiębiorstw. Determinuje to potrzebę konkurencyjności, a o tym decyduje m.in. nieprzerwane działanie infrastruktury IT niezbędnej do funkcjonowania Twojej działalności. Jeśli zależy Ci na zapewnieniu najwyższej jakości usług swoim klientom, skorzystanie ze wsparcia firmy IT może okazać się dla Ciebie korzystne.

Zastanawiasz się, czym jest outsourcing usług IT? To nic innego, jak powierzenie zewnętrznej firmie kompleksowej opieki nad twoim sprzętem IT i wszystkim, co jest z nim związane. Przyjdziemy Twoim pracownikom z odsieczą bez względu na wagę problemu (rozwiążemy priorytetowo zarówno te błahe, jak i wymagające więcej czasu i zaangażowania). W ramach współpracy możesz liczyć na profesjonalne usługi przedstawicieli firmy IT Cogitech:

 • nasi pracownicy zadbają o wysokiej jakości sieć internetową (lokalną sieć lan i wifi) - dostosowaną do potrzeb Twojego przedsiębiorstwa,
 • administratorzy systemów i danych dopilnują bezpieczeństwa informacji - zdalnie dbamy o Twoje serwery magazynujące dane i zapisy z systemów księgowych i ERP, 
 • specjaliści z IT.Cogitech zajmą się zwiększeniem wydajności rozwiązań stosowanych w Twojej firmie - poprzez wdrożenie gotowych narzędzi umożliwiających automatyzację niektórych procesów w Twoim przedsiębiorstwie,
 • nasi eksperci tworzą także regularne backupy informacji zawartych w systemach — dzięki temu dane i dokumenty związane z działalnością Twojej firmy nie ulegną zniszczeniu i będziesz miał do nich dostęp przez cały czas,
 • nasz zespół zapewni personelowi dostęp do sprzętu i systemów - przygotowujemy w pełni funkcjonalne stanowiska dla Twoich pracowników,
 • dzięki działaniom naszych specjalistów IT zyskujesz świetną organizację pracy zdalnej - dzięki sieci VPN możecie pracować z domu, nie martwiąc się o dostęp do danych i ich bezpieczeństwo,
 • personel firmy IT.Cogitech dba o audyty legalności Twojego oprogramowania - zapewniamy monitoring wykorzystywanego w Twojej firmie oprogramowania pod kątem jej legalności, 

Naszą skuteczność potwierdzają statystyki:

24
+

Obsłużonych branż

12
+

Lat doświadczenia

100
+

Zadowolonych klientów


Firma informatyczna Poznań — w czym się specjalizujemy?

W rozwiązaniach dla naszych klientów stawiamy na niezawodność i bezpieczeństwo. Wiele obsługiwanych przez nas firm to kancelarie prawnicze czy biura rachunkowe, które szczególnie zwracają uwagę na aspekt poufności danych. 

Wśród naszych realizacji znajdują się różnorodne przedsiębiorstwa, co dało nam możliwość wyspecjalizowania się w wielu branżach. Dzięki wysokiej jakości świadczonych usług możemy zapewnić efektywną pracę infrastruktury w Twojej firmie. Dogłębne zbadanie potrzeb wynikających ze specyfiki przedsiębiorstwa jest dla nas jednym z pierwszych zadań związanych z podjęciem współpracy.

 • dostarczenie infrastruktury - utrzymujemy systemy klientów w ramach naszych serwerowni np. wdrożenie serwerów i infrastruktury dla ogólnopolskiej sieci biur księgowych.
 • zdalny dostęp do danych — sprawdź usługę HqStorage,
 • utrzymanie poczty e-mail oraz strony WWW - firma ma tym sposobem wszystkie usługi IT w jednym miejscu,
 • obsługa specjalistycznych usług administracyjnych - takich jak przygotowanie środowisk developerskich,
 • wdrożeniawyposażymy Twoje przedsiębiorstwo w niezbędne do funkcjonowania systemy narzędzia (systemy sprzedażowe, ERP oraz księgowe).
 • obsługa firm wykorzystujących sprzęt marki Apple - mamy bardzo dużą wiedzę na temat  rozwiązań od Apple, co przekłada się na efektywne wsparcie pracujących na nich osób.

Profesjonalny personel dbający o technologie informatyczne, jest niezbędny dla prawidłowego działania wielu procesów zachodzących w biznesie. Jednak nie zawsze posiadanie własnego zespołu IT wewnątrz firmy jest korzystnym i efektywnym rozwiązaniem (szczególnie w przypadku małych i średnich firm). Outsourcing usług IT pozwala zoptymalizować koszty prowadzenia firmy. 

Szukając profesjonalnego i wyspecjalizowanego zespołu wcale nie musisz wybierać wśród największych firm. Decydując się na współpracę z nami, zyskujesz obsługę pozbawioną korporacyjnej sztywności. Obsługujemy naszych klientów bez zbędnego dystansu i wsłuchujemy się w ich potrzeby. Nie realizujemy tylko i wyłącznie zamówienia, ale także służymy naszym doświadczeniem i radą.

Zaufali nam:


Co nas wyróżnia na rynku IT?

IT.Cogitech w ramach swoich usług IT zapewnia nie tylko wiedzę, doświadczenie i umiejętności, ale także świetnie zgrany zespół ekspertów gotowych przeanalizować Twoje potrzeby i doradzić odpowiednie rozwiązania czy funkcjonalności. Oto co sprawia, że personel naszej firmy IT świadczy usługi tak wysokiej jakości:

 • Nasz zespół pracuje na różnych systemach operacyjnych — Nie ograniczamy swoich zainteresowań do jednego systemu. Zajmujemy się wsparciem klientów wykorzystujących urządzenia Microsoft, Unix, a wielu naszych klientów pracuje na sprzęcie marki Apple.
 • Eksperci z IT.Cogitech stale monitorują Twoje oprogramowanie — W ramach świadczonych przez nas usług możesz liczyć na sprawne odnajdywanie i naprawianie problemów. 
 • Wdrażamy możliwość pracy zdalnej — Nasza firma IT specjalizuje się w adaptacji oprogramowania na potrzeby pracy zdalnej. Dzisiaj coraz więcej biur umożliwia pracownikom realizację zadań z domu, dlatego bardzo ważne jest zapewnienie wygody i bezpieczeństwa przepływu danych pomiędzy urządzeniami, na których pracuje personel i systemami w przedsiębiorstwie.
 • Nasi specjaliści zapewnią bezpieczeństwo danym osobowym w Twojej firmie — Przykładamy dużą wagę do odpowiedniego przechowywania informacji. Zespół IT.Cogitech charakteryzuje skrupulatność i rzetelność w wykonywaniu swoich obowiązków.

Skorzystaj z usług naszej firmy IT. Poznań to jedno z najlepszych miejsc na rozwijanie biznesu. Jeżeli prowadzisz tu własne przedsiębiorstwo, zadbaj o wsparcie profesjonalnego zespołu programistów. Zapoznaj się z naszą ofertą opieki informatycznej i poświęć swój czas na obsługę klientów.Partnerzy

Przedstawiamy naszych cenionych partnerów, z którymi wspólnie budujemy mosty innowacji i technologii

Obszary specjalizacji

Obsługa IT kancelarii adwokackich

Dostarczamy i obsługujemy narzędzia zapewniające płynną i bezpieczną komunikację, obieg dokumentów i spraw Kancelarii. 

Obsługa IT kancelarii notarialnych

Ciągłość usług i bezpieczeństwo wrażliwych danych są priorytetem, który zapewniamy z zachowaniem najwyższych standardów.

Obsługa IT agencji marketingowych

IT dla agencji marketingowych. Kreatywność i efektywność w jednym miejscu.

Obsługa IT biura rachunkowego

Ponad dekada doświadczenia w informatycznym wsparciu biur rachunkowych pozwala być partnerem IT.

Obsługa IT firm usługowych

Skuteczna obsługa IT dla Twojej firmy usługowej. Profesjonalne wsparcie i bezpieczeństwo danych. 

Obsługa IT biur projektowych

Zaawansowana obsługa IT dla biur projektowych. Sprawnie działające systemy i ochrona danych.

Obsługa IT szkół

Zaawansowana obsługa IT dla szkół. Skup się na edukacji, my zadbamy o technologię.

Obsługa IT firm handlowych

Obsługa IT dla firm handlowych. Sprzedaż bez zakłóceń. 

Obsługa IT firm produkcyjnych

Sprawnie działające systemy dla firm produkcyjnych. Zadbaj o produkcję, my o technologię.

Obsługa IT sieci handlowych

Sprawnie działająca IT dla sieci handlowych. Efektywność i bezpieczeństwo.

Obsługa IT architektów

IT dla architektów. Innowacyjne rozwiązania, płynny workflow.

Obsługa IT radców prawnych

Profesjonalna obsługa IT dla radców prawnych. Bezpieczeństwo danych i sprawnie działające systemy. Skup się na prawniczej ekspertyzie.

Obsługa IT hoteli

IT dla hoteli. Komfort i efektywność.

Grupa Cogitech


IT.Cogitech jest częścią Grupy Cogitech, wraz z poznańskim Software House Cogitech, oferującym rozwiązania w zakresie aplikacji webowych oraz cyfryzacji i automatyzacji procesów biznesowych. Wspólnie wspieramy nie tylko biznesy naszych klientów - angażujemy się również w działania charytatywne, ponieważ wierzymy, że poczucie odpowiedzialności społecznej i chęć czynienia dobra powinny wyznaczać kierunek naszych działań. Z pomocy Grupy Cogitech skorzystały fundacje:

Formularz kontaktowy

  Zapraszamy do współpracy

  Zadzwoń do nas!

  +48 577 016 221

  Napisz do nas!

  it@cogitech.pl

  Adres:

  Grunwaldzka 43/5, 60-784 Poznań

  Skip to content