IT.Cogitech > Obsługa IT Kancelarii Adwokackich

Zapraszamy do współpracy

Zadzwoń do nas!

+48 577 016 221

Napisz do nas!

it@cogitech.pl

Adres:

Grunwaldzka 43/5, 60-784 Poznań

Kompleksowa obsługa IT Kancelarii Adwokackich

Wieloletnie doświadczenie

Nasze wieloletnie doświadczenie w obsłudze podmiotów prawnych, pozwala być świadomym i merytorycznym biznesowo partnerem IT.

 • Rozumiemy wagę informacji
  zapewniamy bezpieczeństwo maili, plików oraz narzędzia do sprawnej wymiany tych informacji w organizacji
 • Nie wybieramy dróg na skróty
  mając świadomość, że sprawny sprzęt i oprogramowanie jest wymagane do właściwego działania Kancelarii
 • Nie mamy ograniczeń technologicznych obsługujemy sprzęt Apple, produkty Microsoft, pracujemy też na rozwiązaniach OpenSource. Narzędzia dobieramy według potrzeb, a nie naszych kompetencji.
 • Posiadamy sprawdzone w prawniczym boju narzędzia i rozwiązania pozwalające zapewnić realne wsparcie w pracy, bez zaznajamiania się ze skomplikowanymi programami i procesami.

Zakres obsługi informatycznej Kancelarii

Świadczymy kompleksową obsługę IT dedykowaną dla Kancelarii Adwokackich.  Abonamentowa obsługa Kancelarii zapewnia zdalny monitoring sprzętu i oprogramowania, ciągłość działania i dostępność specjalistów w sytuacji, kiedy zaistnieje taka konieczność. W ramach działań wykonujemy między innymi:
 • Zdalny monitoring środowiska
 • Cykliczne audyty bezpieczeństwa
 • Obsługę obecnych i wdrażanie nowych stanowisk pracy
 • Szkolenia z bezpiecznej pracy z wykorzystywanymi programami
 • Bieżącą obsługę, aktualizację i wsparcie w korzystaniu z systemów

Informatycy dedykowani dla Adwokatów

Mamy pełną świadomość, że w dzisiejszych czasach komputer dla Adwokata przestał pełnić rolę wygodnej maszyny do pisania. 

Tworzymy i utrzymujemy elastyczne, wygodne i bezpieczne środowisko pracy pozwalające na obsługę wszystkich procesów wewnętrznych i zewnętrznych Kancelarii.

Merytoryczny partner techniczny

Dostarczamy wiedzę i wspieramy Adwokatów w technicznym aspekcie obsługi prawnej przedsięwzięć technologicznych – umów w zakresie wykonania oprogramowania, aspektów RODO, regulaminów internetowych.

Dodatkowo zapewniamy dostęp do szerokiej gamy narzędzi wspierających pracę Kancelarii.

Wymiana plików

Narzędzia do wymiany plików pomiędzy pracownikami Kancelarii oraz bezpiecznego udostępniania ich do klientów. 

Zarządzanie sprawami

Narzędzia do zarządzania sprawami kancelarii, zadaniami ich dotyczącymi. Łatwe rozliczanie pracy.

Komunikacja

Dostarczamy narzędzia zapewniające efektywną i bezpieczną komunikację w pracy lokalnej i zdalnej.

Dlaczego kancelaria adwokacka potrzebuje profesjonalnej obsługi informatycznej?

Kancelaria adwokacka potrzebuje profesjonalnej obsługi informatycznej z kilku powodów:

Bezpieczeństwo danych

Kancelaria adwokacka przechowuje duże ilości poufnych informacji, takich jak dane klientów, dokumenty prawne, dowody itp. Profesjonalna obsługa informatyczna może zapewnić odpowiednie zabezpieczenia danych, takie jak szyfrowanie, zapory ogniowe, ochronę przed włamaniami itp. To pomaga chronić wrażliwe informacje przed dostępem osób nieuprawnionych.

Zarządzanie dokumentami

Kancelarie adwokackie generują i przechowują wiele dokumentów prawnych, takich jak umowy, pisma procesowe, wnioski, raporty itp. Profesjonalna obsługa informatyczna może zaimplementować systemy zarządzania dokumentami, które ułatwiają organizację, wyszukiwanie i udostępnianie dokumentów. To pomaga w efektywnym zarządzaniu dużą ilością informacji.

Komunikacja i współpraca

Kancelaria adwokacka często musi komunikować się z klientami, sądami, innymi kancelariami itp. Profesjonalna obsługa informatyczna może zaimplementować narzędzia do efektywnej komunikacji, takie jak poczta elektroniczna, komunikatory internetowe, platformy współpracy online itp. To ułatwia wymianę informacji, planowanie spotkań i współpracę z innymi stronami.

Elektroniczne systemy prawne

Wiele jurysdykcji wprowadza elektroniczne systemy prawne, które umożliwiają złożenie dokumentów, elektroniczne sprawy sądowe, dostęp do orzeczeń itp. Profesjonalna obsługa informatyczna może pomóc w zrozumieniu i wykorzystywaniu tych systemów, co przyspiesza procesy prawne i ułatwia pracę adwokatom.

Zgodność z przepisami

Kancelarie adwokackie są zobowiązane do przestrzegania przepisów dotyczących ochrony danych, poufności, archiwizacji itp. Profesjonalna obsługa informatyczna może pomóc w zapewnieniu zgodności z przepisami, takimi jak RODO (RODO), przepisy o ochronie danych osobowych, przepisy o przechowywaniu dokumentów prawnych itp.

Wszystkie te czynniki wskazują na to, że profesjonalna obsługa informatyczna jest niezbędna dla kancelarii adwokackiej, aby zapewnić bezpieczeństwo danych, zwiększyć efektywność operacyjną, ułatwić komunikację i współpracę oraz spełniać wymogi prawne.

Naszą skuteczność potwierdzają statystyki i liczne rekomendacje

24
+

Obsłużonych branż

15
+

Lat doświadczenia

100
+

Zadowolonych klientów

Agnieszka Wolińska

Współwłaścicielka IdeaPro

Z przyjemnością polecam firmę IT Cogitech jako niezawodnego partnera w dziedzinie usług informatycznych. Przez naszą wieloletnią współpracę, firma IT Cogitech wykazała się doskonałą jakością usług oraz profesjonalizmem w każdym aspekcie swojej działalności. Cogitech to firma, która wyróżnia się znakomitą wiedzą techniczną, kreatywnym podejściem do problemów oraz zdolnością do dostosowywania się do zmieniających się potrzeb i trendów branżowych. Ich zespół składa się z wyjątkowo kompetentnych i zaangażowanych profesjonalistów, którzy zawsze są gotowi służyć radą oraz skutecznymi rozwiązaniami. Wszystkie nasze "awarie" były zawsze natychmiastowo i z należytą starannością rozwiązywane, co przyczyniło się do zbudowania solidnego fundamentu zaufania.

Adrianna Janeczek

Prezes Zarządu Art Wardrobe sp. z o.o.

Jest nam niezmiernie miło polecić firmę IT.Cogitech, która była naszym nieocenionym partnerem w wdrażaniu systemów informatycznych w naszej firmie, w tym w szególności wszystkim tych przeznaczonych do sprzedaży i zarządzania magazynem w naszej sieci butików Confashion. Przez wiele lat współpracy firma wykazała się nie tylko doskonałą wiedzą i umiejętnościami technicznymi, ale także wyjątkowym profesjonalizmem i zaangażowaniem w realizację naszych potrzeb. IT.Cogitech doskonale zrozumiała nasze unikalne wymagania jako marki Confashion, która charakteryzuje się nowoczesnym konceptem modowym i kreatywnym podejściem do biznesu. Ich zrozumienie naszej wizji było kluczowe dla skutecznego wdrożenia systemów, które wspierały naszą sprzedaż i zarządzanie magazynem na wielu poziomach.

Alicja Wasielewska

Adwokat, Wasielewska Adwokaci

Jestem przekonana, że IT.Cogitech stanowi niezawodnego i solidnego partnera w dziedzinie obsługi informatycznej. Ich profesjonalizm, zaangażowanie i doskonałe rozwiązania technologiczne przyczyniły się do naszego sukcesu i umożliwiły nam świadczenie usług prawnych na najwyższym poziomie. Gorąco polecam IT.Cogitech jako niezastąpionego partnera w dziedzinie informatyki dla każdej organizacji prawniczej.

Małgorzata Narożna

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 70

Cenimy sobie trafność podejmowania decyzji w zakresie rozwiązań technicznych i pomysłowość w sposobie ich realizacji oraz sprawną obsługę sprzętu informatycznego. Wszystkie świadczone usługi wykonywane są na wysokim poziomie, z udzieloną na nie gwarancją. Firma zajmuje się obsługą urządzeń WiFi w budynku szkoły, serwisem stacjonarnych komputerów, częściową administracją środowiskiem domenowym szkoły oraz modernizacją strony internetowej szkoły.

Marcin Rudziakowicz

Prezes ART PM

Firma świadczy obsługę informatyczną naszych biur oraz projektów od 5 lat. Pracownicy firmy wykazują się wyjątkowym zaangażowaniem i profesjonalizmem w rozwiązywaniu stawianych przed nimi problemów. Polecamy firmę jako partnera IT.

Piotr Matecki

CEO AKADEMIA PIŁKARSKA REISSA

Firma wyróżnia się wysoką jakością usług, ponadprzeciętnym zaangażowaniem oraz kreatywnością w rozwiązywaniu postawionych przed nią wyzwań. Kompleksowość usług grupy pozwoliła nam zdecydować się na jednego partnera IT.

Roman Szymanowski

Adwokat

Niezwykle cenimy sobie profesjonalizm i zaufanie. Nasza współpraca z IT.Cogitech oparta jest o wysoką jakość usług, stabilność systemów oraz fachową wiedzę. Wartości te są niezwykle istotne dla naszej kancelarii adwokackiej. Zdecydowanie polecam IT.Cogitech jako wiarygodnego i zaufanego partnera w dziedzinie technologii informatycznych.

Ryszard Sowa

CEO STRASSMAYR

Firma Pana Jakuba z najwyższą rzetelnością i starannością wykonuje wszystkie zlecone prace. Zaplanowane projekty wykonywane są terminowo a dostępność pracowników firmy jest bardzo wysoka.

Sonia Sikorska

Eosa

Wysoki poziom świadczonych usług, pozwala na wystawienie pozytywnej rekomendacji całemu zespołowi cogitech. Bardzo dobra komunikacja, dbałość o szczegóły i wysokie kompetencje pracowników sprawiają, że jest to firma godna polecenia.

Krzysztof Witczak

CEO SADVA

Młody, dynamiczny zespół podejmujący z powodzeniem trudne zadania.

Anna Smólska

Właściciel A.N.I. Pracownia Projektowa

Firma świadczy stałą obsługę informatyczną naszej pracowni projektowej. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości i terminowości wykonawcy. Polecamy firmę jako rzetelnego partnera biznesowego

Darmowy audyt i wycena wsparcia IT

  Zapraszamy do współpracy

  Zadzwoń do nas!

  +48 577 016 221

  Napisz do nas!

  it@cogitech.pl

  Adres:

  Grunwaldzka 43/5, 60-784 Poznań

  Skip to content