IT.Cogitech > Obsługa IT Kancelarii Notarialnych

Zapraszamy do współpracy

Zadzwoń do nas!

+48 577 016 221

Napisz do nas!

it@cogitech.pl

Adres:

Grunwaldzka 43/5, 60-784 Poznań

Kompleksowa obsługa IT dla Notariuszy

Wieloletnie doświadczenie

Nasze wieloletnie doświadczenie w obsłudze podmiotów prawnych, pozwala być świadomym i merytorycznym biznesowo partnerem technicznym.

 • Rozumiemy wagę informacji
  zapewniamy bezpieczeństwo maili, plików oraz narzędzia do sprawnej wymiany tych informacji w organizacji
 • Nie wybieramy dróg na skróty mając świadomość, że sprawny sprzęt i oprogramowanie jest wymagane do właściwego działania Kancelarii
 • Praca Kancelarii jest priortytetem z uwagi na istotę prawną i życiową podejmowanych w Kancelarii czynności dostarczamy rozwiązania zapewniające 100% ciągłość pracy.
 • Posiadamy sprawdzone w prawniczym boju rozwiązania pozwalające zapewnić realne wsparcie w pracy, bez zaznajamiania się ze skomplikowanymi programami i procesami.

Zakres obsługi

Świadczymy kompleksową obsługę IT dedykowaną dla Kancelarii Notarialnych. 

Abonamentowa obsługa Kancelarii zapewnia zdalny monitoring sprzętu i oprogramowania, ciągłość działania i dostępność specjalistów w sytuacji, kiedy zaistnieje taka konieczność.

W ramach działań wykonujemy między innymi:

 • Obsługę obecnych i wdrażanie nowych stanowisk pracy
 • Cykliczne audyty bezpieczeństwa
 • Szkolenia z bezpiecznej pracy z wykorzystywanymi programami
 • Bieżącą obsługę, aktualizację i wsparcie w korzystaniu z systemów
 • Zdalny monitoring środowiska

Przygotowani na wyzwania

Środowisko techniczne kancelarii Notarialnej jest nacechowane nietypowymi rozwiązaniami programowymi. Znamy je wszystkie w praktyce. Obsługujemy między innymi oprogramowanie:
 • Pakiet RejNET
 • Pakiet Lex
 • Rządowe systemy KRS, EKW
 • Extranet notariusze

Merytoryczny partner techniczny

Dostarczamy narzędzia i wspieramy Notariuszy w realizacji czynności wymagającej wiedzy technicznej - poświadczenia stron WWW, maili, inne czynności wymagające weryfikacji i użycia elektronicznych nośników informacji.

Zapewniamy dostęp do szerokiej gamy narzędzi wspierających pracę Kancelarii.

Wymiana plików

Narzędzia do wymiany plików pomiędzy pracownikami Kancelarii oraz bezpiecznego udostępniania ich do klientów. 

Planowanie pracy

Narzędzia do zarządzania sprawami kancelarii, zadaniami ich dotyczącymi. 

Komunikacja

Dostarczamy narzędzia zapewniające efektywną i bezpieczną komunikację w pracy lokalnej i zdalnej.

Dlaczego kancelaria notarialna potrzebuje profesjonalnej obsługi informatycznej?

Kancelaria notarialna potrzebuje profesjonalnej obsługi informatycznej z kilku powodów:

Bezpieczeństwo danych

Kancelaria notarialna przechowuje duże ilości poufnych informacji, takich jak dokumenty, umowy, dane osobowe klientów itp. Profesjonalna obsługa informatyczna może zapewnić odpowiednie zabezpieczenie tych danych, takie jak szyfrowanie, regularne kopie zapasowe i monitorowanie systemu, aby uniknąć wycieków danych lub nieautoryzowanego dostępu.

Efektywność operacyjna

Wprowadzenie odpowiednich systemów informatycznych może znacznie zwiększyć efektywność działań kancelarii notarialnej. Na przykład, profesjonalna obsługa informatyczna może zaimplementować oprogramowanie do zarządzania dokumentami, harmonogramami, elektronicznymi podpisami czy skanowaniem dokumentów. To pozwala na szybsze wyszukiwanie i udostępnianie potrzebnych informacji, przyspiesza procesy pracy i minimalizuje błędy ludzkie.

Komunikacja i współpraca

Obsługa informatyczna może pomóc w ułatwieniu komunikacji i współpracy zarówno wewnętrznej, jak i z klientami. Odpowiednio skonfigurowane narzędzia, takie jak systemy e-mail, komunikatory internetowe czy portale klienta, mogą umożliwić szybką wymianę informacji, łatwiejsze planowanie spotkań i śledzenie postępów w sprawach notarialnych.

Archiwizacja i retencja danych

Kancelarie notarialne są zobowiązane przechowywać dokumenty i dane przez określony czas. Profesjonalna obsługa informatyczna może zapewnić skuteczną archiwizację danych, zarządzanie cyklem życia dokumentów oraz przestrzeganie przepisów dotyczących przechowywania i retencji danych.

Zgodność z przepisami

Kancelarie notarialne muszą przestrzegać różnych przepisów prawnych i regulacji dotyczących ochrony danych, prywatności, przechowywania dokumentów itp. Profesjonalna obsługa informatyczna może pomóc w monitorowaniu i dostosowaniu systemów informatycznych do zmieniających się przepisów, co minimalizuje ryzyko naruszenia prawa.

Wszystkie te czynniki wskazują na to, że profesjonalna obsługa informatyczna jest niezbędna dla kancelarii notarialnej, aby zapewnić bezpieczeństwo danych, zwiększyć efektywność operacyjną, ułatwić komunikację i współpracę oraz spełniać wymogi prawne.

Naszą skuteczność potwierdzają statystyki i liczne rekomendacje

24
+

Obsłużonych branż

15
+

Lat doświadczenia

100
+

Zadowolonych klientów

Agnieszka Wolińska

Współwłaścicielka IdeaPro

Z przyjemnością polecam firmę IT Cogitech jako niezawodnego partnera w dziedzinie usług informatycznych. Przez naszą wieloletnią współpracę, firma IT Cogitech wykazała się doskonałą jakością usług oraz profesjonalizmem w każdym aspekcie swojej działalności. Cogitech to firma, która wyróżnia się znakomitą wiedzą techniczną, kreatywnym podejściem do problemów oraz zdolnością do dostosowywania się do zmieniających się potrzeb i trendów branżowych. Ich zespół składa się z wyjątkowo kompetentnych i zaangażowanych profesjonalistów, którzy zawsze są gotowi służyć radą oraz skutecznymi rozwiązaniami. Wszystkie nasze "awarie" były zawsze natychmiastowo i z należytą starannością rozwiązywane, co przyczyniło się do zbudowania solidnego fundamentu zaufania.

Adrianna Janeczek

Prezes Zarządu Art Wardrobe sp. z o.o.

Jest nam niezmiernie miło polecić firmę IT.Cogitech, która była naszym nieocenionym partnerem w wdrażaniu systemów informatycznych w naszej firmie, w tym w szególności wszystkim tych przeznaczonych do sprzedaży i zarządzania magazynem w naszej sieci butików Confashion. Przez wiele lat współpracy firma wykazała się nie tylko doskonałą wiedzą i umiejętnościami technicznymi, ale także wyjątkowym profesjonalizmem i zaangażowaniem w realizację naszych potrzeb. IT.Cogitech doskonale zrozumiała nasze unikalne wymagania jako marki Confashion, która charakteryzuje się nowoczesnym konceptem modowym i kreatywnym podejściem do biznesu. Ich zrozumienie naszej wizji było kluczowe dla skutecznego wdrożenia systemów, które wspierały naszą sprzedaż i zarządzanie magazynem na wielu poziomach.

Alicja Wasielewska

Adwokat, Wasielewska Adwokaci

Jestem przekonana, że IT.Cogitech stanowi niezawodnego i solidnego partnera w dziedzinie obsługi informatycznej. Ich profesjonalizm, zaangażowanie i doskonałe rozwiązania technologiczne przyczyniły się do naszego sukcesu i umożliwiły nam świadczenie usług prawnych na najwyższym poziomie. Gorąco polecam IT.Cogitech jako niezastąpionego partnera w dziedzinie informatyki dla każdej organizacji prawniczej.

Małgorzata Narożna

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 70

Cenimy sobie trafność podejmowania decyzji w zakresie rozwiązań technicznych i pomysłowość w sposobie ich realizacji oraz sprawną obsługę sprzętu informatycznego. Wszystkie świadczone usługi wykonywane są na wysokim poziomie, z udzieloną na nie gwarancją. Firma zajmuje się obsługą urządzeń WiFi w budynku szkoły, serwisem stacjonarnych komputerów, częściową administracją środowiskiem domenowym szkoły oraz modernizacją strony internetowej szkoły.

Marcin Rudziakowicz

Prezes ART PM

Firma świadczy obsługę informatyczną naszych biur oraz projektów od 5 lat. Pracownicy firmy wykazują się wyjątkowym zaangażowaniem i profesjonalizmem w rozwiązywaniu stawianych przed nimi problemów. Polecamy firmę jako partnera IT.

Piotr Matecki

CEO AKADEMIA PIŁKARSKA REISSA

Firma wyróżnia się wysoką jakością usług, ponadprzeciętnym zaangażowaniem oraz kreatywnością w rozwiązywaniu postawionych przed nią wyzwań. Kompleksowość usług grupy pozwoliła nam zdecydować się na jednego partnera IT.

Roman Szymanowski

Adwokat

Niezwykle cenimy sobie profesjonalizm i zaufanie. Nasza współpraca z IT.Cogitech oparta jest o wysoką jakość usług, stabilność systemów oraz fachową wiedzę. Wartości te są niezwykle istotne dla naszej kancelarii adwokackiej. Zdecydowanie polecam IT.Cogitech jako wiarygodnego i zaufanego partnera w dziedzinie technologii informatycznych.

Ryszard Sowa

CEO STRASSMAYR

Firma Pana Jakuba z najwyższą rzetelnością i starannością wykonuje wszystkie zlecone prace. Zaplanowane projekty wykonywane są terminowo a dostępność pracowników firmy jest bardzo wysoka.

Sonia Sikorska

Eosa

Wysoki poziom świadczonych usług, pozwala na wystawienie pozytywnej rekomendacji całemu zespołowi cogitech. Bardzo dobra komunikacja, dbałość o szczegóły i wysokie kompetencje pracowników sprawiają, że jest to firma godna polecenia.

Krzysztof Witczak

CEO SADVA

Młody, dynamiczny zespół podejmujący z powodzeniem trudne zadania.

Anna Smólska

Właściciel A.N.I. Pracownia Projektowa

Firma świadczy stałą obsługę informatyczną naszej pracowni projektowej. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości i terminowości wykonawcy. Polecamy firmę jako rzetelnego partnera biznesowego

Darmowy audyt i wycena wsparcia IT

  Zapraszamy do współpracy

  Zadzwoń do nas!

  +48 577 016 221

  Napisz do nas!

  it@cogitech.pl

  Adres:

  Grunwaldzka 43/5, 60-784 Poznań

  Skip to content