Zintegrowany system sprzedażowy

Dla niezwykłej sieci butików modowych Confashion wdrożyliśmy kompleksowy system obsługi sprzedaży z centralnym zarządzaniem oparty o Insert GT i Insert Sprint 2.

Niezwykły klient – butiki w nowoczesnym koncepcie modowym

Confashion to nowoczesny koncept modowy, założony w Poznaniu w 2011 roku. Każda kolekcja to starannie przełożone inspiracje na tworzone projekty. To co wyróżnia Confashion na tle polskiego rynku to zamiłowanie do printów i uwielbienie koloru. 

Subiekt Sprint 2 – Szybka sprzedaż i efektywne zarządzanie w sklepach detalicznych

Subiekt Sprint 2 to nowoczesny system szybkiej sprzedaży, dedykowany firmom obsługującym klientów detalicznych. Doskonale sprawdza się zarówno w pojedynczych sklepach, jak i w sieciach, oferując pełną funkcjonalność zarządzania sprzedażą.

Jedną z głównych zalet Subiekt Sprint 2 jest jego przejrzysty i intuicyjny interfejs, który maksymalnie upraszcza pracę użytkowników. Wersja 2 programu wprowadza również szereg nowych możliwości, które przyspieszają obsługę klientów i usprawniają zarządzanie sklepem.

System składa się z dwóch głównych aplikacji – Sprzedaży oraz Zarządzania. Aplikacja Sprzedaży umożliwia wystawianie dokumentów handlowych na stanowiskach sprzedaży, zapewniając szybkie i efektywne obsłużenie klientów. Natomiast aplikacja Zarządzania pełni rolę tzw. „back office”, umożliwiając administrację sprzedażą, konfigurację stanowisk sprzedaży wraz z urządzeniami zewnętrznymi, delegowanie i rozliczanie sprzedawców, kontrolę stanów magazynowych oraz konfigurację wymiany danych z systemem handlowym.

Subiekt Sprint 2 współpracuje zarówno z systemami handlowymi Subiekt GT i Subiekt nexo, umożliwiając wymianę danych o towarach, cenach, kontrahentach itp. Ponadto, jest kompatybilny z różnymi urządzeniami zewnętrznymi, takimi jak drukarki fiskalne, czytniki kodów kreskowych, wagi elektroniczne i inne.

Dzięki Subiekt Sprint 2 sklepy detaliczne zyskują zaawansowane narzędzie do szybkiej sprzedaży i efektywnego zarządzania. Wspomaga on procesy handlowe, usprawnia obsługę klientów oraz umożliwia skuteczne zarządzanie operacjami sklepowymi.

Zapraszamy do współpracy

Zadzwoń do nas!

+48 577 016 221

Napisz do nas!

it@cogitech.pl

Adres:

Grunwaldzka 43/5, 60-784 Poznań

Darmowy audyt i wycena wdrożenia

  Zapraszamy do współpracy

  Zadzwoń do nas!

  +48 577 016 221

  Napisz do nas!

  it@cogitech.pl

  Adres:

  Grunwaldzka 43/5, 60-784 Poznań